Zaloguj

Referencje

Adgar BIT w Warszawie

Biurowce
System parkingowy SKIDATA Parking.Logic dla mieszczącego łącznie ponad 150 miejsc parkingu zewnętrznego i garażu podziemnego.

Rozwiązanie składa się m.in. z kolumn wjazdowych i wyjazdowych serii Power.Gate, kasy automatycznej serii Power.Cash czy kamer systemu rozpoznawania numerów rejestracyjnych pojazdów.

Adgar Wave w Warszawie

Biurowce
System na trzypoziomowym parkingu podziemnym (prawie 300 miejsc) obejmuje m.in. cztery tory wjazdowe i wyjazdowy (w tym jeden z ruchem naprzemiennym), kasy serii Power.Cash i Credit.Cash, kasę ręczną Manual.Cash.

Kolumny wyjazdowe wyposażone są w zbliżeniowe czytniki kart płatniczych, dzięki czemu pełnią dodatkowo funkcję kas płatniczych (możliwość opłaty bezpośrednio w kolumnie parkingowej). Z kolei sterowanie szlabanami jest ustawione tak, by wymuszać udzielenie pierwszeństwa przejazdu na zbiegających się torach, a co za tym idzie by podnosić bezpieczeństwo kierowców.

System zintegrowany jest z budynkową kontrolą dostępu czy budynkowym systemem interkomowym Cisco CallManager. Z kolei wirtualizacja serwerów aplikacyjnych i bazodanowych sprawia, że w momencie awarii głównego serwera bardzo szybko można uruchomić cały system parkingowym na innym serwerze, z zachowaniem wszystkich aktualnych danych.

 

Grunwaldzki Center we Wrocławiu

Biurowce
Jeden z najbardziej znanych obiektów w stolicy Dolnego Śląska ma parking zarządzany przez system SKIDATA, składający się m.in. z 4 wjazdów i wyjazdów oraz 2 kas automatycznych.

Adgar Plaza w Warszawie

Biurowce
Parking podziemny, 10-poziomowy garaż wolnostojący w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie zarządzane są systemem SKIDATA.

To pierwszy w Polsce obiekt, w którym uruchomiono nowoczesną technologię Skidata sweb, pozwalającą m.in. na elastyczne zarzadzanie rezerwacjami miejsc parkingowych. Rozwiązanie rozbudowane jest o system rozpoznawania tablic rejestracyjnych.

Inne biurowce w Polsce

Biurowce
Wśród innych obiektów biurowych, posiadających systemy parkingowe SKIDATA w Polsce, są m.in.:

łódzkie biurowce HammerMed i Portal69, czy budynki na warszawskim Mokotowie znane jako Marynarska Point.

Q22 w Warszawie

Biurowce
System parkingowy SKIDATA wraz z dedykowanymi aplikacjami DG PARK dla 5-poziomowego parkingu podziemnego.

System zarządzania parkingiem na niemal 350 miejsc, składający się m.in. z kolumn Power.Gate, szlabanów Barrier.Gate, kas automatycznych Easy.Cash, czytników dalekiego zasięgu oraz podsystemu rozpoznawania numerów rejestracyjnych.

Rozwiązanie rozbudowane o dedykowaną, specjalną aplikację, pozwalająca na dynamiczną zmianę dostępności do parkingu dla poszczególnych, zdefiniowanych użytkowników. W uproszczeniu, system stale obserwuje zajętość parkingu i wykorzystanie poszczególnych rodzajów miejsc (wjazdy na bilety jednorazowe oraz abonamenty, z podziałem na różne poziomy dostępu). Dzięki temu, dynamicznie zmienia pulę miejsc dostępnych dla kierowców, którzy nie mają żadnego z kilku rodzajów stałego dostępu, czyli zmuszeni są do pobrania jednorazowego biletu.

Maksymalnie zwiększa to wykorzystanie parkingu, a co za tym idzie, przychody z niego, bez wpływu na komfort użytkowników i dostęp do dedykowanych miejsc.

 

Adgar Park West w Warszawie

Biurowce
Dostarczony przez DG PARK system parkingowy SKIDATA obejmujący trzy garaże podziemne oraz parkingi naziemne (łącznie 1,1 tys. miejsc parkingowych) w warszawskim kompleksie biurowym Adgar Park West.

Dostarczony przez DG PARK system parkingowy SKIDATA obejmujący trzy garaże podziemne oraz parkingi naziemne (łącznie 1,1 tys. miejsc parkingowych) w warszawskim kompleksie biurowym Adgar Park West. Pierwszy w Polsce obiekt, w którym zastosowano kasy automatyczne serii SKIDATA Credit.Cash. Przyjmują one płatności wyłącznie kartami. Poza nimi, w skład systemu wchodzą m.in. kasy automatyczne serii SKIDATA Power.Cash, dziewięć kolumn serii Power.Gate, dwanaście szlabanów Barrier.Gate czy wyposażenie biura obsługi klienta. Dodatkowo, wszystkie wjazdy i wyjazdy objęte są zaawansowanym technologicznie systemem rozpoznawania i czytania numerów rejestracyjnych.

Jasna 26 w Warszawie

Biurowce
Dwupoziomowym podziemnym parkingiem nowoczesnego biurowca Jasna 26 w centrum Warszawy zarządza inteligentny system sterowania ruchem oparty o urządzenia SKIDATA oraz dedykowaną aplikację stworzoną przez DG PARK.

Zarządza ona m.in. parkingiem i drogami dojazdowymi. Dzięki temu ruch w obu kierunkach bezpiecznie i sprawnie odbywać się może jednym pasem. Rozwiązanie pozwala na dowolne ustawianie priorytetów ruchu, dzięki czemu administrator może np. w godzinach porannych skrócić czas wjazdu na parking, a w popołudniowych wyjazd z niego.

Biurowiec Centrum w Częstochowie

Biurowce
Zlokalizowany w samym sercu Częstochowy kompleks biurowo-handlowy posiada parking z system SKIDATA, rozbudowanym m.in. o rozpoznawanie tablic rejestracyjnych pojazdów.