Zaloguj

Referencje

Centrum Logistyczne PERI Polska w Płochocinie

Inne parkingi
Innowacyjny system zarządzania obsługą kierowców.

Stworzony przy współudziale PERI Polska, dedykowany system obsługi kierowców. Podstawą jest aplikacja dla gości, którzy sami zgłaszają swoje wizyty w magazynie. System kamer rozpoznaje numery rejestracyjne i wpuszcza na teren wyłącznie zdefiniowane pojazdy i wyłącznie w zdefiniowanym czasie. Następnie kierowcy przywoływani są (tablice zmiennej treści oraz informacje w formie SMS-ów i maili) do poszczególnych slotów w magazynie. Centrum w Płochocinie gotowe jest na obsługę nawet 150 samochodów cieżarowych dziennie.

Olimp Laboratories w Pustyni k/Dębicy

Inne parkingi
System składa się m.in. ze szlabanów serii Barrier.Gate wraz z czytnikami dalekiego zasięgu TagMaster oraz kasy Manual.Cash SKIDATA.

Zarządzanie parkingiem jest zintegrowane z systemem działającym na innym obiekcie tego samego Klienta, także wyposażonym w SKIDATA Parking.Logic.

 

Stadion Legii Warszawa

Inne parkingi
System zarządzania dwupoziomowym parkingiem, składający się m.in. z ośmiu automatycznych kas parkingowych, 10 wjazdów i wyjazdów, oraz czytników dalekiego zasięgu do zdalnego podnoszenia szlabanów dla aut VIP.

System zintegrowany z kontrolą dostępu w budynku oraz systemem biletowym.

 

Rosevia Friends & Family Resort

Inne parkingi
System parkingowy, w którego skład wchodzą m.in. szlabany serii Barrier.Gate, w najdalej na północ wysuniętym krańcu Polski – kompleksie z luksusowymi apartamentami.

Inne parkingi w Polsce

Inne parkingi
Do najciekawszych obiektów w Polsce, zarządzanych systemem SKIDATA, należą m.in.:

parking podziemny pod Pl. Krasińskich i zabytkową siedzibą Biblioteki Narodowej w Warszawie, parking nad stacją Metra Politechnika w Warszawie czy parking warszawskiego centrum wystawienniczo-konferencyjnego EXPO XXI.

Osiedle Willa Nowa Józefosław

Inne parkingi
System składający się ze szlabanów SKIDATA Barrier.Gate, pracujących wspólnie z czytnikami dalekiego zasięgu TagMaster, dla podwarszawskiego osiedla Willa Nowa.

Truck Arena Grójec

Inne parkingi
Pierwszy w Polsce strzeżony parking dla TIR-ów posiadający certyfikat ESPORG (European Secure Parking Organisation) na poziomie 4.

Wyposażony w system parkingowy SKIDATA oraz zaawansowane rozwiązanie LPR firmy MediaPro parking mieści 240 TIR-ów oraz 100 samochodów osobowych. Każdy wjazd i wyjazd jest dokładnie opisany w systemie i zarejestrowany. System parkingowy w tym wypadku nie tylko wydaje bilet i nalicza opłatę, ale też m.in. zachowuje numery rejestracyjne pojazdu, zapisuje wizerunek kierowcy czy też zdjęcia dokumentujące stan pojazdu z każdej jego strony. Przy wyjeździe wszystkie dane są porównywane z tymi, które zapisano podczas wjazdu. Ostateczną decyzję o „wypuszczeniu” danego pojazdu podejmuje ochrona obiektu, która ma do dyspozycji pełen zestaw informacji, zdjęć i nagrań.

Olimp Laboratories Dębica

Inne parkingi
Pierwszy w Polsce system parkingowy SKIDATA oparty o Parking.Logic w wersji 7 oraz pierwszy w kraju obiekt, w którym zastosowano kolumny parkingowe serii Power.Gate.

Do tego pierwszy w naszym kraju obiekt, gdzie system SKIDATA zintegrowany jest w czytnikami dalekiego zasięgu szwedzkiej firmy TagMaster.

Sąd Najwyższy RP w Warszawie

Inne parkingi
Rozwiązanie parkingowe w gmachu Sądu Najwyższego RP, jednym z najciekawszych obiektów architektonicznych w Polsce, oparte na kolumnach SKIDATA z serii Column.Gate RFID z czytnikami kart dostępowych działającymi z odległości 40-50 cm.

System zintegrowany z innymi systemami zarządzania budynkiem.

Inne parkingi poza Polską

Inne parkingi
Do najciekawszych obiektów na świecie, w których parkingami zarządza system SKIDATA, należą m.in:

Muzeum Luwr w Paryżu, Champs Elysées w Paryżu, Villa Borghese w Rzymie, tor wyścigowy Nuerburgring w Niemczech, parki rozrywki Legoland, siedem centralnie zarządzanych parkingów miejskich w Andorze czy system ponad 30 parkingów Park&Ride w Holandii, zintegrowany z systemem transportu publicznego.