Zaloguj

Referencje

Strony 1 2 3 4 5 6

Adgar BIT w Warszawie

Biurowce
System parkingowy SKIDATA Parking.Logic dla mieszczącego łącznie ponad 150 miejsc parkingu zewnętrznego i garażu podziemnego.

Rozwiązanie składa się m.in. z kolumn wjazdowych i wyjazdowych serii Power.Gate, kasy automatycznej serii Power.Cash czy kamer systemu rozpoznawania numerów rejestracyjnych pojazdów.

Lotnisko Warszawa-Modlin

Lotniska i dworce
System parkingowy SKIDATA obejmujący trzy parkingi o łącznej pojemności ponad 1500 pojazdów.

System przyjazny kierowcom niepełnosprawnym - po raz pierwszy w Polsce wszystkie kasy automatyczne to model Power.Cash serii 'Accessible', spełniający wyśrubowane normy dotyczące obsługi przez kierowców poruszających się na wózkach (m.in. ADA). Dodatkowo czytniki kart płatniczych zainstalowane w części kolumn wyjazdowych serii Power.Gate.

System uzupełniony o rozpoznawanie numerów rejestracyjnych i zintegrowany z lotniskowymi kartami kontroli dostępu. Wzbogacony także o potężne bramownice na drogach dojazdowych, z kolorymi wyświatlaczami prezentującymi aktualną zajętość na poszczególnych parkingach.

Centrum Logistyczne PERI Polska w Płochocinie

Inne parkingi
Innowacyjny system zarządzania obsługą kierowców.

Stworzony przy współudziale PERI Polska, dedykowany system obsługi kierowców. Podstawą jest aplikacja dla gości, którzy sami zgłaszają swoje wizyty w magazynie. System kamer rozpoznaje numery rejestracyjne i wpuszcza na teren wyłącznie zdefiniowane pojazdy i wyłącznie w zdefiniowanym czasie. Następnie kierowcy przywoływani są (tablice zmiennej treści oraz informacje w formie SMS-ów i maili) do poszczególnych slotów w magazynie. Centrum w Płochocinie gotowe jest na obsługę nawet 150 samochodów cieżarowych dziennie.

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Lotniska i dworce
System parkingowy SKIDATA składa się m.in. z 35 wjazdów i wyjazdów czy ośmiu kas automatycznych.

Po raz pierwszy w Polsce zastosowaliśmy tu kasy serii SKIDATA Power.Cash ‘Touch’. Projekt w Gdańsku zawiera także m.in. czytniki dalekiego zasięgu, system rozpoznawania numerów rejestracyjnych czy rozbudowane znaki wskazujące zajętość miejsc.

Adgar Park West w Warszawie

Biurowce
Dostarczony przez DG PARK system parkingowy SKIDATA obejmujący trzy garaże podziemne oraz parkingi naziemne (łącznie 1,1 tys. miejsc parkingowych) w warszawskim kompleksie biurowym Adgar Park West.

Dostarczony przez DG PARK system parkingowy SKIDATA obejmujący trzy garaże podziemne oraz parkingi naziemne (łącznie 1,1 tys. miejsc parkingowych) w warszawskim kompleksie biurowym Adgar Park West. Pierwszy w Polsce obiekt, w którym zastosowano kasy automatyczne serii SKIDATA Credit.Cash. Przyjmują one płatności wyłącznie kartami. Poza nimi, w skład systemu wchodzą m.in. kasy automatyczne serii SKIDATA Power.Cash, dziewięć kolumn serii Power.Gate, dwanaście szlabanów Barrier.Gate czy wyposażenie biura obsługi klienta. Dodatkowo, wszystkie wjazdy i wyjazdy objęte są zaawansowanym technologicznie systemem rozpoznawania i czytania numerów rejestracyjnych.

Wroclavia we Wrocławiu

Centra handlowe
System SKIDATA Parking.Logic, złożony m.in. z 18 wjazdów i wyjazdów (kolumny Power.Gate i Lite.Gate plus bariery Barrier.Gate), 12 kas automatycznych Easy.Cash czy systemu rozpoznawania numerów rejestracyjnych.

System parkingowy uzupełniony o dodatkowe funkcjonalności, m.in. integrację z kartą lojalnosciową Wroclavii, elektroniczne walidacje biletów, integrację z systemem kamer i wskaźników zajętości Park Assist, czy funcjonalność Tariff-Trigger nowej generacji, pozwalającą na dokładne obliczanie czasu postoju każdego z pojazdów w danym dniu, niezaleznie od liczby wjazdów i wyjazdów z parkingu w tym dniu.

 

Q22 w Warszawie

Biurowce
System parkingowy SKIDATA wraz z dedykowanymi aplikacjami DG PARK dla 5-poziomowego parkingu podziemnego.

System zarządzania parkingiem na niemal 350 miejsc, składający się m.in. z kolumn Power.Gate, szlabanów Barrier.Gate, kas automatycznych Easy.Cash, czytników dalekiego zasięgu oraz podsystemu rozpoznawania numerów rejestracyjnych.

Rozwiązanie rozbudowane o dedykowaną, specjalną aplikację, pozwalająca na dynamiczną zmianę dostępności do parkingu dla poszczególnych, zdefiniowanych użytkowników. W uproszczeniu, system stale obserwuje zajętość parkingu i wykorzystanie poszczególnych rodzajów miejsc (wjazdy na bilety jednorazowe oraz abonamenty, z podziałem na różne poziomy dostępu). Dzięki temu, dynamicznie zmienia pulę miejsc dostępnych dla kierowców, którzy nie mają żadnego z kilku rodzajów stałego dostępu, czyli zmuszeni są do pobrania jednorazowego biletu.

Maksymalnie zwiększa to wykorzystanie parkingu, a co za tym idzie, przychody z niego, bez wpływu na komfort użytkowników i dostęp do dedykowanych miejsc.

 

Adgar Wave w Warszawie

Biurowce
System na trzypoziomowym parkingu podziemnym (prawie 300 miejsc) obejmuje m.in. cztery tory wjazdowe i wyjazdowy (w tym jeden z ruchem naprzemiennym), kasy serii Power.Cash i Credit.Cash, kasę ręczną Manual.Cash.

Kolumny wyjazdowe wyposażone są w zbliżeniowe czytniki kart płatniczych, dzięki czemu pełnią dodatkowo funkcję kas płatniczych (możliwość opłaty bezpośrednio w kolumnie parkingowej). Z kolei sterowanie szlabanami jest ustawione tak, by wymuszać udzielenie pierwszeństwa przejazdu na zbiegających się torach, a co za tym idzie by podnosić bezpieczeństwo kierowców.

System zintegrowany jest z budynkową kontrolą dostępu czy budynkowym systemem interkomowym Cisco CallManager. Z kolei wirtualizacja serwerów aplikacyjnych i bazodanowych sprawia, że w momencie awarii głównego serwera bardzo szybko można uruchomić cały system parkingowym na innym serwerze, z zachowaniem wszystkich aktualnych danych.

 

InterContinental Warszawa

Hotele
System parkingowy SKIDATA zarządza 5-poziomowym parkingiem podziemnym hotelu.

W skład systemu wchodzą m.in. kolumny parkingowe serii Power.Gate, szlabany Barrier.Gate czy automatyczna kasa parkingowa Easy.Cash.

Galeria Katowicka

Centra handlowe
System obsługującym wielopoziomowy podziemny parking, mieszczący 1,2 tys. samochodów (największy taki obiekt w Katowicach), składający się m.in. z 6 wjazdów, 6 wyjazdów, 8 kas automatycznych serii Easy.Cash.


Dostarczone przez DG PARK rozwiązanie oparte jest na najnowszej wersji systemu parkingowego SKIDATA Parking.Logic – R23. Zarządza ono podziemnym parkingiem Galerii, zlokalizowanym na poziomach -2 i -3, który może pomieści aż 1,2 tys. samochodów (największy taki obiekt w centrum Katowic). Operatorem parkingu jest firma APCOA Parking Polska.

Strony 1 2 3 4 5 6