Zaloguj

Referencje

Strony 1 2 3 4 5

Stadion Narodowy w Warszawie

Systemy biletowe
Zintegrowany system zarządzania SKIDATA na największym polskim stadionie.

180 czytników biletów Vario.Gate, 72 podwójne kołowroty wejściowe, 100 mobilnych czytników biletów czy ponad 300 POS. To największe biletowe rozwiązanie w Polsce pozwala, przy optymalnym ustawieniu, na pełne wejście niemal 60 tys. widzów w zaledwie 40 minut.

 

Truck Arena Grójec

Inne parkingi
Pierwszy w Polsce strzeżony parking dla TIR-ów posiadający certyfikat ESPORG (European Secure Parking Organisation) na poziomie 4.

Wyposażony w system parkingowy SKIDATA oraz zaawansowane rozwiązanie LPR firmy MediaPro parking mieści 240 TIR-ów oraz 100 samochodów osobowych. Każdy wjazd i wyjazd jest dokładnie opisany w systemie i zarejestrowany. System parkingowy w tym wypadku nie tylko wydaje bilet i nalicza opłatę, ale też m.in. zachowuje numery rejestracyjne pojazdu, zapisuje wizerunek kierowcy czy też zdjęcia dokumentujące stan pojazdu z każdej jego strony. Przy wyjeździe wszystkie dane są porównywane z tymi, które zapisano podczas wjazdu. Ostateczną decyzję o „wypuszczeniu” danego pojazdu podejmuje ochrona obiektu, która ma do dyspozycji pełen zestaw informacji, zdjęć i nagrań.

Olimp Laboratories Dębica

Inne parkingi
Pierwszy w Polsce system parkingowy SKIDATA oparty o Parking.Logic w wersji 7 oraz pierwszy w kraju obiekt, w którym zastosowano kolumny parkingowe serii Power.Gate.

Do tego pierwszy w naszym kraju obiekt, gdzie system SKIDATA zintegrowany jest w czytnikami dalekiego zasięgu szwedzkiej firmy TagMaster.

Rosevia Friends & Family Resort

Inne parkingi
System parkingowy, w którego skład wchodzą m.in. szlabany serii Barrier.Gate, w najdalej na północ wysuniętym krańcu Polski – kompleksie z luksusowymi apartamentami.

Jasna 26 w Warszawie

Biurowce
Dwupoziomowym podziemnym parkingiem nowoczesnego biurowca Jasna 26 w centrum Warszawy zarządza inteligentny system sterowania ruchem oparty o urządzenia SKIDATA oraz dedykowaną aplikację stworzoną przez DG PARK.

Zarządza ona m.in. parkingiem i drogami dojazdowymi. Dzięki temu ruch w obu kierunkach bezpiecznie i sprawnie odbywać się może jednym pasem. Rozwiązanie pozwala na dowolne ustawianie priorytetów ruchu, dzięki czemu administrator może np. w godzinach porannych skrócić czas wjazdu na parking, a w popołudniowych wyjazd z niego.

Olimp Laboratories w Pustyni k/Dębicy

Inne parkingi
System składa się m.in. ze szlabanów serii Barrier.Gate wraz z czytnikami dalekiego zasięgu TagMaster oraz kasy Manual.Cash SKIDATA.

Zarządzanie parkingiem jest zintegrowane z systemem działającym na innym obiekcie tego samego Klienta, także wyposażonym w SKIDATA Parking.Logic.

 

Stadion Legii Warszawa

Inne parkingi
System zarządzania dwupoziomowym parkingiem, składający się m.in. z ośmiu automatycznych kas parkingowych, 10 wjazdów i wyjazdów, oraz czytników dalekiego zasięgu do zdalnego podnoszenia szlabanów dla aut VIP.

System zintegrowany z kontrolą dostępu w budynku oraz systemem biletowym.

 

Grunwaldzki Center we Wrocławiu

Biurowce
Jeden z najbardziej znanych obiektów w stolicy Dolnego Śląska ma parking zarządzany przez system SKIDATA, składający się m.in. z 4 wjazdów i wyjazdów oraz 2 kas automatycznych.

CSK WIM przy ul. Szaserów w Warszawie

Szpitale
System SKIDATA zarządza parkingami jednego z najbardziej znanych szpitali w Polsce

Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Hilton Warszawa

Hotele
Zintegrowany system parkingowy zarządzający parkingiem hotelu, jak i sąsiadujących z nim dwóch luksusowych apartamentowców Platinum Towers.

Rozwiązanie składa się m.in. z 3 kas automatycznych oraz czytników kart dalekiego zasięgu, do zdalnego podnoszenia szlabanów.

Strony 1 2 3 4 5