Zaloguj

Referencje

Strony 1 2 3 4 5

Olimp Laboratories w Pustyni k/Dębicy

Inne parkingi
System składa się m.in. ze szlabanów serii Barrier.Gate wraz z czytnikami dalekiego zasięgu TagMaster oraz kasy Manual.Cash SKIDATA.

Zarządzanie parkingiem jest zintegrowane z systemem działającym na innym obiekcie tego samego Klienta, także wyposażonym w SKIDATA Parking.Logic.

 

Stadion Legii Warszawa

Inne parkingi
System zarządzania dwupoziomowym parkingiem, składający się m.in. z ośmiu automatycznych kas parkingowych, 10 wjazdów i wyjazdów, oraz czytników dalekiego zasięgu do zdalnego podnoszenia szlabanów dla aut VIP.

System zintegrowany z kontrolą dostępu w budynku oraz systemem biletowym.

 

Grunwaldzki Center we Wrocławiu

Biurowce
Jeden z najbardziej znanych obiektów w stolicy Dolnego Śląska ma parking zarządzany przez system SKIDATA, składający się m.in. z 4 wjazdów i wyjazdów oraz 2 kas automatycznych.

CSK WIM przy ul. Szaserów w Warszawie

Szpitale
System SKIDATA zarządza parkingami jednego z najbardziej znanych szpitali w Polsce

Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Hilton Warszawa

Hotele
Zintegrowany system parkingowy zarządzający parkingiem hotelu, jak i sąsiadujących z nim dwóch luksusowych apartamentowców Platinum Towers.

Rozwiązanie składa się m.in. z 3 kas automatycznych oraz czytników kart dalekiego zasięgu, do zdalnego podnoszenia szlabanów.

Truck Arena Grójec

Inne parkingi
Pierwszy w Polsce strzeżony parking dla TIR-ów posiadający certyfikat ESPORG (European Secure Parking Organisation) na poziomie 4.

Wyposażony w system parkingowy SKIDATA oraz zaawansowane rozwiązanie LPR firmy MediaPro parking mieści 240 TIR-ów oraz 100 samochodów osobowych. Każdy wjazd i wyjazd jest dokładnie opisany w systemie i zarejestrowany. System parkingowy w tym wypadku nie tylko wydaje bilet i nalicza opłatę, ale też m.in. zachowuje numery rejestracyjne pojazdu, zapisuje wizerunek kierowcy czy też zdjęcia dokumentujące stan pojazdu z każdej jego strony. Przy wyjeździe wszystkie dane są porównywane z tymi, które zapisano podczas wjazdu. Ostateczną decyzję o „wypuszczeniu” danego pojazdu podejmuje ochrona obiektu, która ma do dyspozycji pełen zestaw informacji, zdjęć i nagrań.

Olimp Laboratories Dębica

Inne parkingi
Pierwszy w Polsce system parkingowy SKIDATA oparty o Parking.Logic w wersji 7 oraz pierwszy w kraju obiekt, w którym zastosowano kolumny parkingowe serii Power.Gate.

Do tego pierwszy w naszym kraju obiekt, gdzie system SKIDATA zintegrowany jest w czytnikami dalekiego zasięgu szwedzkiej firmy TagMaster.

Rosevia Friends & Family Resort

Inne parkingi
System parkingowy, w którego skład wchodzą m.in. szlabany serii Barrier.Gate, w najdalej na północ wysuniętym krańcu Polski – kompleksie z luksusowymi apartamentami.

Jasna 26 w Warszawie

Biurowce
Dwupoziomowym podziemnym parkingiem nowoczesnego biurowca Jasna 26 w centrum Warszawy zarządza inteligentny system sterowania ruchem oparty o urządzenia SKIDATA oraz dedykowaną aplikację stworzoną przez DG PARK.

Zarządza ona m.in. parkingiem i drogami dojazdowymi. Dzięki temu ruch w obu kierunkach bezpiecznie i sprawnie odbywać się może jednym pasem. Rozwiązanie pozwala na dowolne ustawianie priorytetów ruchu, dzięki czemu administrator może np. w godzinach porannych skrócić czas wjazdu na parking, a w popołudniowych wyjazd z niego.

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach

Lotniska i dworce
System SKIDATA w Pyrzowicach, na jednym z największych polskich lotnisk, obejmuje kilka systemów parkingów.

Główny P1, parking P2 czy parkingi Cargo i pracowniczy.To m.in. 12 wjazdów i wyjazdów, 4 kasy automatyczne, kasy manualne. Rozwiązanie rozbudowane o system rozpoznawania i czytania tablic rejestracyjnych.

Strony 1 2 3 4 5