Zaloguj

Referencje

Strony 1 2 3 4 5 6

Hilton Warszawa

Hotele
Zintegrowany system parkingowy zarządzający parkingiem hotelu, jak i sąsiadujących z nim dwóch luksusowych apartamentowców Platinum Towers.

Rozwiązanie składa się m.in. z 3 kas automatycznych oraz czytników kart dalekiego zasięgu, do zdalnego podnoszenia szlabanów.

Złote Tarasy w Warszawie

Centra handlowe
Jeden z najrozleglejszych systemów parkingowych zastosowanych w centrach handlowych w Europie.

Składa się m.in. z 18 kas automatycznych, 12 wjazdów i wyjazdów, dodatkowych 8 wjazdów i wyjazdów do podstref na parkingu, czytników Door.Reader czy znaków zajętości przy wjazdach. System obsługuje 4 poziomowy garaż podziemny.

Stadion Miejski we Wrocławiu

Systemy biletowe
System SKIDATA zainstalowany na jednym największych Polskich stadionach piłkarskich,

wykorzystywanych m.in. podczas Euro 2012, to 42 podwójne wysokie furty i 4 niskie kołowroty, 88 czytników biletów Vario.Gate.

Airport Hotel Okęcie Warszawa

Hotele
Parking podziemny zlokalizowanego w sąsiedztwie największego polskiego lotniska zarządzany jest przez system SKIDATA.

Adgar Plaza w Warszawie

Biurowce
Parking podziemny, 10-poziomowy garaż wolnostojący w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie zarządzane są systemem SKIDATA.

To pierwszy w Polsce obiekt, w którym uruchomiono nowoczesną technologię Skidata sweb, pozwalającą m.in. na elastyczne zarzadzanie rezerwacjami miejsc parkingowych. Rozwiązanie rozbudowane jest o system rozpoznawania tablic rejestracyjnych.

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach

Lotniska i dworce
System SKIDATA w Pyrzowicach, na jednym z największych polskich lotnisk, obejmuje kilka systemów parkingów.

Główny P1, parking P2 czy parkingi Cargo i pracowniczy.To m.in. 12 wjazdów i wyjazdów, 4 kasy automatyczne, kasy manualne. Rozwiązanie rozbudowane o system rozpoznawania i czytania tablic rejestracyjnych.

Galeria Mokotów w Warszawie

Centra handlowe
Przykład jednego z najbardziej zaawansowanych technicznie rozwiązań parkingowych nie tylko w Polsce, ale i Europie.

Składa się m.in. z pierwszych zamontowanych w naszym kraju kas automatycznych serii Power.Cash (do obiektów o dużym natężeniu ruchu), pierwszego rozwiązania Tariff-Trigger, współpracującego z systemem rozpoznawania tablic rejestracyjnych (skutecznie zapobiega nadużywaniu przez kierowców darmowego czasu parkowania) czy też możliwości płacenia za parkowanie także kartami zbliżeniowymi czy EMV.

W 2018 r. system został rozbudowany o kolejne parkingi (wewnętrzny parking Komfort, ale też zewnętrzny abonamentowy parking), jak również zintegrowany z programem lojelnościowym Galerii Mokotów (używając w kasach automatycznych specjalnej aplikacji lub Karty Stałego Klienta kierowcy otrzymują dodatkowe darmowe godziny parkowania).

Sąd Najwyższy RP w Warszawie

Inne parkingi
Rozwiązanie parkingowe w gmachu Sądu Najwyższego RP, jednym z najciekawszych obiektów architektonicznych w Polsce, oparte na kolumnach SKIDATA z serii Column.Gate RFID z czytnikami kart dostępowych działającymi z odległości 40-50 cm.

System zintegrowany z innymi systemami zarządzania budynkiem.

Blue City w Warszawie

Centra handlowe
System składający się z m.in. 6 kas automatycznych oraz 6 wjazdów i wyjazdów.

Co charakterystyczne dla tego obiektu, wszystkie urządzenia SKIDATA wykonane są w niebieskim kolorze.

SPCSK przy ul. Banacha w Warszawie

Szpitale
Parking największego w Polsce szpitala – Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie.

Obsługiwany jest przez system SKIDATA, zintegrowany z nowoczesnym monitoringiem parkingu opartym o technologię IP. System obejmuje m.in. sześć wjazdów i wyjazdów, wydzielone tory dla karetek pogotowia czy też kasy automatyczne.

Strony 1 2 3 4 5 6