Aktualności

DG PARK kolejny raz rozbudował system parkingowy Galerii Mokotów

Z dumą informujemy, że po raz kolejny rozbudowaliśmy system SKIDATA zarządzający parkingiem warszawskiej Galerii Mokotów. 

 

W ramach rozbudowy na poziomie 1 (Kot) powstał oddzielny parking Komfort. Dozorowany, monitorowany i wydzielony od reszty przestrzeni parkingowej. Mieści on 56 pojazdów. Zabezpieczony jest dodatkowymi szlabanami i kolumnami parkingowymi. Na terenie parkingu Komfort pojawiła się też dodatkowa kasa automatyczna serii Easy.Cash.

 

Dodatkowo, na zewnątrz Galerii, po drugiej stronie ulicy Rodziny Hiszpańskich, powstał otwarty parking na 150 pojazdów, dla klientów abonamentowych.

 

Wcześniej, wiosną tego roku, we współpracy z Interparking Polska, zintegrował system parkingowy w Galerii Mokotów z programem lojalnościowym działającym w tym obiekcie. Dzięki tej integracji posiadacze kart stałego klienta otrzymują nie 2, ale 4 darmowe godziny parkowania. Wystarczy, że w automatycznej kasie parkingowej zeskanują kod kreskowy znajdujący się na odwrocie Karty Stałego Klienta lub w aplikacji mobilnej.

 

Zapoznaj się z ofertą: Automatyczne systemy parkingowe

Nasza oferta systemy parkingowe

Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych realizacji pomysłów tego, co dzieje się w naszej firmie oraz czym istotnym żyje branża parkingowa? Koniecznie odwiedzaj ten dział. Właśnie tutaj prezentujemy aktualności istotne z naszego punktu widzenia. Zachęcamy także do śledzenia nas na FB i Instagramie.

Aktualności

Bezpieczne, bezdotykowe technologie SKIDATA

2020-07-20

Bezpieczne, bezdotykowe technologie SKIDATA

Wychodząc naprzeciw wymaganiom w specyficznych czasach pandemii SKIDATA oferuje szeroki wachlarz rozwiązań...

Varso z systemem parkingowym SKIDATA od DG PARK

2020-06-15

Varso z systemem parkingowym SKIDATA od DG PARK

DG PARK zakończył instalację systemu parkingowego SKIDATA Parking.Logic, w warszawskim kompleksie Varso.

...

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany/na naszą ofertą?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

BIURO HANDLOWE

ul. Robotnicza11/13

02-261 Warszawa

+48 22 111 00 23

info@dgpark.pl www.dgpark.pl

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: info@dgpark.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.