Aktualności

DG PARK kolejny raz rozbudował system parkingowy Galerii Mokotów

Z dumą informujemy, że po raz kolejny rozbudowaliśmy system SKIDATA zarządzający parkingiem warszawskiej Galerii Mokotów. 

W ramach rozbudowy na poziomie 1 (Kot) powstał oddzielny parking Komfort. Dozorowany, monitorowany i wydzielony od reszty przestrzeni parkingowej. Mieści on 56 pojazdów. Zabezpieczony jest dodatkowymi szlabanami i kolumnami parkingowymi. Na terenie parkingu Komfort pojawiła się też dodatkowa kasa automatyczna serii Easy.Cash.

Dodatkowo, na zewnątrz Galerii, po drugiej stronie ulicy Rodziny Hiszpańskich, powstał otwarty parking na 150 pojazdów, dla klientów abonamentowych.

Wcześniej, wiosną tego roku, we współpracy z Interparking Polska, zintegrował system parkingowy w Galerii Mokotów z programem lojalnościowym działającym w tym obiekcie. Dzięki tej integracji posiadacze kart stałego klienta otrzymują nie 2, ale 4 darmowe godziny parkowania. Wystarczy, że w automatycznej kasie parkingowej zeskanują kod kreskowy znajdujący się na odwrocie Karty Stałego Klienta lub w aplikacji mobilnej.

 

Nasza oferta systemy parkingowe

Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych realizacji, pomysłów, tego co dzieje się w naszej firmie oraz czym istotnym żyje branża parkingowa? Koniecznie odwiedzaj ten dział. Właśnie tutaj prezentujemy aktualności istotne z naszego punktu widzenia. Zachęcamy także do śledzenia nas na FB i Instagramie.

Aktualności

Szpital im. Degi - pierwszy w Polsce obiekt z PlateTech.Logic

2019-10-04

Szpital im. Degi - pierwszy w Polsce obiekt z PlateTech.Logic

Szpital im. Degi w Poznaniu to pierwszy w Polsce obiekt, w którym zastosowane zostało nowe...

Pierwsze w Polsce skiosk Smart ‘Parking’ na Lotnisku Katowice

2019-07-22

Pierwsze w Polsce skiosk Smart ‘Parking’ na Lotnisku Katowice

W tym roku po raz kolejny rozbudowaliśmy system parkingowy SKIDATA przy Lotnisku Katowice...

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany/na naszą ofertą?
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Biuro Handlowe

 

ul. Robotnicza 11/13
02-261 Warszawa
+48 22 111 00 23
info@dgpark.pl
www.dgpark.pl
 

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: info@dgpark.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.