Aktualności

Innowacyjne rozwiązanie DG PARK dla PERI w Płochocinie

DG PARK, przy współudziale firmy PERI Polska, stworzył dedykowany system PERI.Logistic. 

Nowatorskie na polskim rynku rozwiązanie wspomaga pracę magazynu, poprzez porządkowanie obsługi kierowców. Zamiast ręcznego ustawiania grafików dostaw i odbiorów, użytkownicy obiektu sami logują się do aplikacji i wybierają wolne terminy wizyty w magazynie. Zarezerwowany termin zatwierdzany jest przez obsługę magazynu. Rezerwacja powiązana jest z numerem rejestracyjnym danego pojazdu. System, rozpoznając numer rejestracyjny, wpuszcza automatycznie pojazdy na teren magazynu, ale jedynie w zdefiniowanym czasie. Następnie, poprzez komunikaty wyświetlane na tablicach zmiennej treści, przywołuje poszczególne pojazdy do konkretnych slotów w magazynie. Dodatkowa informacja wysyłana jest do kierowcy w formie SMS-a i/lub maila.

PERI.Logistic został zainstalowany w Centrum Logistycznym PERI Polska w podwarszawskim Płochocinie. Nowoczesny obiekt gotowy jest na rozładunek i załadunek do 150 samochodów ciężarowych dziennie.

PERI to jeden z największych na świecie producentów deskowań i rusztowań. Firma powstała w 1969 r. w niemieckim Weissenhorn, koło Ulm. Obecnie na całym świecie ma 120 centrów logistycznych, zatrudnia ponad 7,7 tys. pracowników i generuje obroty na poziomie 1,3 mld euro (2015). W Polsce PERI obecne jest od 1993 r.

Nasza oferta systemy parkingowe

Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych realizacji pomysłów tego, co dzieje się w naszej firmie oraz czym istotnym żyje branża parkingowa? Koniecznie odwiedzaj ten dział. Właśnie tutaj prezentujemy aktualności istotne z naszego punktu widzenia. Zachęcamy także do śledzenia nas na FB i Instagramie.

Aktualności

Intertraffic Amsterdam przeniesiony na 2021 rok

2020-03-13

Intertraffic Amsterdam przeniesiony na 2021 rok

Ze względu na Koronawirus COVID-19 tegoroczny Intertraffic w Amsterdamie przeniesiony został na...

Szlaban parkingowy SKIDATA już w ponad 8,5 tys. instalacji na świecie!

2020-03-11

Szlaban parkingowy SKIDATA już w ponad 8,5 tys. instalacji na świecie!

Z tej liczby kilkadziesiąt obiektów to polskie instalacje. Tymczasem w ofercie SKIDATA AG dostępne są...

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany/na naszą ofertą?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

BIURO HANDLOWE

ul. Robotnicza11/13

02-261 Warszawa

+48 22 111 00 23

info@dgpark.pl www.dgpark.pl

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: info@dgpark.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.