Nowości

PlateTech.Logic i Plate.Gate

PlateTech.Logic to firmowane przez SKIDATA rozwiązanie do rozpoznawania i odczytu numerów rejestracyjnych pojazdów, w pełni zintegrowane z systemem SKIDATA Parking.Logic. Idealne m.in. do zastosowania bezbiletowej obsługi wizyt na parkingu, automatycznego wyjazdu przy posiadaniu opłaconego biletu, blokowaniu (lub zmienia taryfy) pojazdów niestosujących się do regulaminu obiektu, czy też dodatkowego zabezpieczenia parkingu (wyjazd możliwy tylko w kombinacji poprawnego numeru rejestracyjnego i numeru biletu). Pozwala na tworzenie białych (uprawnionych do wjazdu na określonych warunkach, z automatycznym podniesieniem szlabanów), szarych (uprawnionych do wjazdu, co jednak wiąże się z określonymi konsekwencjami, np. poinformowanie ochrony o pojawieniu się danego numeru) i czarnych list numerów rejestracyjnych (pojazdy, którym odmawiane jest prawo do wjazdu).

 

Obudowy kamer serii Plate.Gate nawiązują designem do pozostałych urządzeń marki SKIDATA. Przystosowane są do instalacji na wysepce (specjalne kolumna), jak również na ścianie, suficie lub słupku.

Nasza oferta systemy parkingowe

Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych realizacji pomysłów tego, co dzieje się w naszej firmie oraz czym istotnym żyje branża parkingowa? Koniecznie odwiedzaj ten dział. Właśnie tutaj prezentujemy aktualności istotne z naszego punktu widzenia. Zachęcamy także do śledzenia nas na FB i Instagramie.

Aktualności

Elektrownia Powiśle – najnowszy obiekt z systemem SKIDATA w Polsce

2019-11-19

Elektrownia Powiśle – najnowszy obiekt z systemem SKIDATA w Polsce

DG PARK zainstalował system parkingowy SKIDATA w pierwszych budynkach kompleksu Elektrownia...

Szpital im. Degi - pierwszy w Polsce obiekt z PlateTech.Logic

2019-10-04

Szpital im. Degi - pierwszy w Polsce obiekt z PlateTech.Logic

Szpital im. Degi w Poznaniu to pierwszy w Polsce obiekt, w którym zastosowane zostało nowe...

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany/na naszą ofertą?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

BIURO HANDLOWE

ul. Robotnicza11/13

02-261 Warszawa

+48 22 111 00 23

info@dgpark.pl www.dgpark.pl

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: info@dgpark.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.